• ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۰
  • کد خبر: 156300
اورژانس

مدیر حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان گفت: طرح امداد نوروزی استان اصفهان همزمان با سراسر کشور از 25 اسفندماه آغاز می‌شود و تا 17 فروردین ماه ادامه دارد.

به گزارش تهران 24، غفور راستین با اشاره به اینکه مانور آغاز طرح امداد نوروزی، امروز پنجشنبه 23 اسفند ماه، با سایر دستگاه‌های مربوط در فرماندهی انتظامی استان اصفهان برگزار شد، اظهار کرد: این طرح امسال نیز همزمان با سایر استان‌های کشور از روز 25 اسفندماه در استان اصفهان آغاز می‌شود و تا 17 فروردین ماه ادامه دارد.

مدیر حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان در ادامه افزود: در طرح نوروزی، اورژانس پیش بیمارستانی استان اصفهان با توان 145 پایگاه شهری و جاده‌ای، یک پایگاه امداد هوایی، 2 دستگاه اتوبوس آمبولانس و 830 نفر پرسنل، آماده ارائه خدمات فوریت‌های پزشکی به شهروندان و مسافران نوروزی است.

وی ادامه داد: در طی این 22 روز، 12 ایستگاه سلامت نوروزی در جاده‌های استان مستقر هستند و واحدهای امدادی اورژانس 115 در جاده‌های استان اصفهان در مدت اجرای این طرح از ساعت 8 تا 12 و 18 تا 21 در مسیر تردد مسافران مستقر می‌شوند.

توزیع 15 دستگاه بنز اسپرینتر در ناوگان آمبولانس اورژانس اصفهان

راستین همچنین از توزیع 15 دستگاه بنز اسپرینتر در میان پایگاه‌های اورژانس پیش‌بیمارستانی استان اصفهان خبر داد و تصریح کرد: امروز، همزمان با اجرای مانور آغاز طرح امداد نوروزی در سراسر کشور، 15 دستگاه خودروی آمبولانس بنز اسپرینتر 315 در بین پایگاه‌های اورژانس پیش بیمارستانی استان توزیع شد تا بتوانند با توان بالاتر و بهتری به شهروندان خدمت‌رسانی کنند.

مدیر حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهاندر پایان اعلام کرد: این تعداد آمبولانس با هزینه‌ای بالغ بر 17 میلیارد تومان از سوی سازمان اورژانس کشور تهیه و تحویل استان شده است.

منبع: فارس

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =

آخرین جامعه