آتش‌نشانی

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از مجروح شدن 2 نفر بر اثر انفجار در مجتمع مسکونی واقع در شهرری خبر داد.

به گزارش تهران 24 به نقل از جلال ملکی بیان کرد: ظهر امروز حادثه انفجار در یک مجتمع مسکونی در شهرری، میدان حسن زاده به سامانه 125 سازمان آتش نشانی شهرداری تهران اطلاع داده شد و بلافاصله سه ایستگاه با تجهیزات کامل به محل حادثه اعزام می شوند.

وی گفت: محل حادثه یک ساختمان پنج طبقه مسکونی بود که در طبقه سوم آن انفجار شدید رخ داده بود و بر اثر این انفجار همه شیشه ها و در و پنجره های ساختمان به سمت معبر پرت شده بود و بخشی از دیوارهای این واحد تخریب شده و به سمت خیابان ریخته بود.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران بیان کرد: آثار حاصل از آوار بر روی دیوار کاملا مشخص و خودروی پرشیا که در جلوی دیوار پارک شده بود دچار آسیب دیدگی شده بود.

وی گفت: نوجوان حدودا 14 ساله ای که از کنار ساختمان در هنگام انفجار در حال عبور بود دچار آسیب دیدگی شده بود که سریعا تحویل عوامل اورژانس شد و این انفجار منجر به شعله وری و آتش سوزی نشده بود بلکه تنها انفجار بود.

ملکی عنوان کرد: خانمی حدودا 28 ساله داخل ساختمان بود که آتش نشانان فرد را خارج کردند و دچار سوختگی شده بود اما خوشبختانه زنده بود که تحویل عوامل اورژانس شد.

وی با بیان اینکه کارشناسان در حال کارشناسی علت وقوع حادثه هستند، افزود: بررسی های اولیه نشاندهنده نشت گاز از یک وسیله گاز سوز و زیاد شدن شعله ناگهانی است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 10 =

آخرین حوادث