بازداشت

دادستان بوشهر با اشاره به بازداشت عامل آتش‌سوزی خودروی پلیس در کنگان گفت: در پی حریق عمدی به خودرو پلیس در شهرستان کنگان عامل آن دستگیر و روانه زندان شد.

به گزارش تهران 24 ،علی حسن‌پور  با اشاره به تشکیل پرونده در پی  حریق در خودرو پلیس در کنگان اظهار داشت: در پی تذکر رئیس پاسگاه انتظامی شیرینو شهرستان کنگان به یک راکب موتورسوار مبنی بر رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی نامبرده  مبادرت به توهین و تهدید رئیس پاسگاه کرد.

 وی با بیان اینکه راکب موتور سوار اقدام به پاشیدن بنزین به داخل خودرو پلیس کرد افزود: در حالی که خودرو پلیس با تعدادی از ماموران در سطح حوزه استخفاظی مشغول انجام ماموریت بودند راکب موتورسوار با یک بطری حاوی بنزین ضمن حمله به خودرو یاد شده و پاشیدن بنزین  به داخل خودرو  مبادرت به حریق عمدی خودرو پلیس کرد.

دادستان بوشهر افزود: در این حاثه یکی از ماموران درون خودرو پلیس  دچار سوختگی سطحی شد و متهم بلافاصله پس از صدور دستور قضایی توسط دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کنگان دستگیر شد.

حسن‌پور بیان کرد:  اتهام  این موتورسوار دال بر اخلال در نظم وتوهین و تهدید به پلیس و تحریق عمدی اموال دولتی تفهیم  شد که با صدور قرار بازداشت موقت، روانه زندان شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 11 =

آخرین آسیب‌های اجتماعی