بیرانوند - مظاهری - حسینی

سید حسین حسینی به احتمال زیاد در نیم فصل تنها دو مشتری خواهد داشت.

به گزارش تهران 24، دو پادشاه هیچگاه در یک اقلیم نمی گنجند، نمونه بارز این ضرب و المثل گلرهای باشگاه استقلال هستند، حضور همزمان رحمتی و حسینی در استقلال باعث شده تا شایعات زیادی این تیم را فرا بگیرد.

سید حسینی حسینی پس از این که در هر دو دیدار تیمش مقابل نفت مسجد سلیمان را از روی نیمکت تماشا کرد، صبرش به لب رسید و پس از برگزاری دومین دیدار استقلال در مصاحبه ای رسما اعلام کرد که نیم فصل به تیم دیگری خواهد پیوست، مصاحبه حسینی آن چنان صریح بود که بعید به نظر می رسد این گلر جوان از تصمیمش پا پس بکشد و جدایی او در نیم فصل را باید قطعی دانست.

اما مقصد بعدی حسینی چه تیمی خواهد بود؟ اصلا چه تیم هایی در لیگ برتر در نیم فصل نیازمند گلر هستند؟ با ظهور پدیده های جوانی مانند گوهری، مرادی و  در کنار فصل خوب گلرهایی مانند فروزان و لک، سید حسینی تنها دو گزینه را پیش روی خود دارد.
به نظر می رسد با توجه به اتفاقات رخ داده، زمستان پیش روی فوتبال ایران جنجالی ترین جابجایی چند سال گذشته را در خود جای داده است، داستان از این قرار است که علیرضا بیرانوند پرسپولیس، تنها به دلیل ماموریت نیمه تمام خود ابتدای فصل لژیونر نشد و این اتفاق را به نیم فصل سپرد، بیرو حالا با درخشش  خود  در لیگ قهرمانان آسیا یکی از گزینه های توپ طلای آسیا نیز به حساب می آید و این موضوع می تواند به بزرگتر شدن مشتریان او در نیم فصل تاثیر مستقیمی داشته باشد.

لژیونر شدن بیرانوند در نیم فصل ارتباط مستقیمی با تیم جدید سید حسین حسینی خواهد داشت و این گلر جوان با توجه به وضعیت تیم های امسال لیگ تنها دو انتخاب دارد، اول این که حسینی خود با انتقالی باورنکردنی به پرسپولیس بپیوندد و جایگزین بیراوند شود و دوم این که جایگزین جانشین بیرانوند شود، از بین این دو گزینه، دومی محتمل تر است و گویا بهترین گزینه برای سید حسینی در نیم فصل ذوب آهن به حساب بیاید چرا که اگر آذری رضایت دهد مظاهری جانشین احتمالی بیرانوند خواهد بود.

 

به هر حال جدایی سید حسین حسینی از استقلال در نیم فصل بیش از همه به نفع باشگاه پرسپولیس خواهد بود تا خود این گلر جوان و یا حتی باشگاه استقلال، حال باید تا نیم فصل منتظر ماند و دید چه اتفاقی در این خصوص رخ خواهد داد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 12 =

آخرین ورزش