خونگیر

در بررسی‌های اولیه مشخص شده این فرد انگیزه خاصی برای این اقدام نداشته و امکان دارد که به قصد ماجراجویی این کار را کرده باشد، اما تحقیقات پلیسی و قضایی در خصوص این اتفاق که روز گذشته رقم خورد همچنان ادامه دارد.

به گزارش تهران 24، محمد مبین افزود: این ۲ تن برای انجام بازپرسی به طور موقت بازداشت شده اند.
وی اظهار داشت: با توجه به آزمایش‌های انجام شده این اطمینان خاطر به والدین دانش آموزان داده شده که همگی آن‌ها در صحت و سلامت هستند.
سرپرست فرمانداری تاکستان گفت: به منظور جلب اطمینان اولیاء، دانش آموزان این مدرسه تا مدتی تحت مراقبت‌های دانشگاه علوم پزشکی خواهند بود.
مبین گفت: آزمایش‌های فرد خونگیر نیز که پسری ۱۷ ساله و دانش آموز است نیز نشان می‌دهد وی سالم بوده و مشکل خاصی ندارد.
این مسئول در پایان اظهار داشت: در بررسی‌های اولیه مشخص شده این فرد انگیزه خاصی برای این اقدام نداشته و امکان دارد که به قصد ماجراجویی این کار را کرده باشد، اما تحقیقات پلیسی و قضایی در خصوص این اتفاق که روز گذشته رقم خورد همچنان ادامه دارد.
روز گذشته فرد یاد شده با حضور در مدرسه دخترانه سماء تاکستان خود را از نیروهای هلال احمر معرفی کرده و از دانش آموزان این مدرسه اقدام به تست قند خون کرده بود.
تاکستان مرکز شهرستانی به همین نام بوده و در ۳۵ کیلومتری غرب قزوین قرار دارد.
منبع: ایرنا

نظرات

  • انتشار یافته: 1
  • در انتظار بررسی: 0
  • غیر قابل انتشار: 0
  • علی US ۲۳:۵۶ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۹
    0 0
    پسری ۱۷ ساله و دانش آموز است نیز نشان می‌دهد وی سالم بوده . به فرض وی سالم باشد اینکه خون 40 تا بچه را بزنه به هم آمد و یکی ایدز داشت تکلیف چیه با آزمایش مشخص نمی شه شش ماه بعد از ابتلا به ایدز متوجه میشن بچه ها گرفتن یا نه به نظر من باید 6 ماه دیگر از بچه هاآزمایش بگیرن و اگر کسی ایدز گرفته بود مدیر و پسر خون گیر را اعدام کنند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =

آخرین جامعه