رضا کرملاچعب

او گفت: با حمید استیلی، مدیر تیم ملی صحبت کردم، قرار شد به اردو بیایم و دوشنبه بازگردم و به همین دلیل توانستم در اردو حاضر شوم و در حال حاضر مشکلی هم وجود ندارد.

به گزارش تهران 24، رضا کرملاچعب مهاجم تیم ملی فوتبال امید ایران و بازیکن سابق پرسپولیس در حاشیه تمرین امروز ملی پوشان در جمع خبرنگاران گفت علت حضور دیرهنگامش در تمرینات منع از سوی باشگاهش بوده . او گفت :

تیم ما در صدر جدول لیگ ( دسته دوم فنلاند ) است و در ۲ بازی آینده باید با تیم‌های دوم و سوم بازی کنیم که برای ما حکم فینال را دارد و باشگاه در صورتیکه من روز دوشنبه بازگردم، اجازه خروج داد و پس از اینکه با حمید استیلی، مدیر تیم ملی صحبت کردم، قرار شد به اردو بیایم و دوشنبه بازگردم و به همین دلیل توانستم در اردو حاضر شوم و در حال حاضر مشکلی هم وجود ندارد.

رضا کرملاچعب افزود:

شرایط تیم ملی فوتبال امید سخت است فکر می‌کنم نزدیک به ۴ دهه است که تیم ملی به المپیک نرفته اما امسال همه بازیکنان هم قسم شدند تا تیم به المپیک برود و باید یک ملت پشت تیم ما باشند تا این طلسم شکسته شود. تمام تلاشمان را می کنیم تا آبروی ایران را حفظ کنیم و به المپیک برسیم.

کرملاچعب در پایان گفت:

واقعا شرایط و امکانات سخت است اما چاره‌ای نداریم باید با همین امکانات به اهداف‌مان که از گذشته برنامه‌ریزی کرده‌ایم،‌برسیم. باید تلاش کنیم با همین شرایط سخت در المپیک حاضر شویم و زمین خوب نیست و … فایده ای ندارد و با طلسم نرفتن به المپیک را بشکنیم.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =

آخرین ورزش